ГОРЕЩО
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Състезаващата се за Азербайджан българска щангистка Боянка Костова постави два световни рекорда на Световното първенство по вдигане на тежести в Хюстън.
препоръчано
22-годишната състезателка триумфира с титлата в категория до 58 кг. с двубой от 252 кг. (112 в изхвърлянето и 140 в изтласкването).
Резултатите на Костова в изхвърлянето и двубоя се явяват световни рекорди. Тя стана първата щангистка в Хюстън, която подобрява световни постижения.


