BG EN

Браво! Бербатов спасява брака на родителите си

ЧАС ПИК

Браво! Бербатов спасява брака на родителите си

12051
на 24.01.2015
Браво! Бербатов спасява брака на родителите си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Димитър Бербатов продължава с тежките опити да помири родителите си Маргарита и Иван, които след 34 години брак решиха да се развеждат. След разговорите, които футболистът проведе с майка си и татко си по коледните празници, сега той е решил да действа още по-ударно. Митко готви шокираща изненада за фамилията си, пише "Слава". Звездата на Монако ще се възползва от предстоящия си рожден ден, за да устрои специална романтична вечер за Иван и МАргарита, които от години са охладили отношенията си. 
Бербо се надява романтичната изненада да помири майка му и баща му, които да прекратят срамния за семейството развод. Искът в съда бе внесен от баща му през декември, като Маргото не се яви на първото заседание. Майката категорично отказва да даде развод, като според нея Иван си има любовница.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК