BG EN

БРАВО! Голям успех за България на Световното по кану-каяк

Други спортове

БРАВО! Голям успех за България на Световното по кану-каяк

10204
на 24.08.2019
БРАВО! Голям успех за България на Световното по кану-каяк
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ангел Кодинов спечели сребърен медал на 500 метра едноместно кану на Световното първенство в Сегед, Унгария. Българинът записа време от 1:54.49 мин. и изостана на по-малко от секунда от шампиона Себастиан Брендел от Германия (1:53.59 мин.). Кодинов дори бе на позиция за златния медал, но в крайна сметка бе изпреварен. Брозновото отличие остана за молдовеца Олег Тарновски (1:54.94 мин.).

препоръчано

По-рано този месец пловдивчанинът Кодинов спечели два бронзови медала (на 1000 м и на 200 м едноместно кану) и на Световното първенство за младежи и девойки до 23 години в Румъния. По-рано през деня Станилия Стаменова зае 9-то място в дисциплината 200 метра едноместно кану във финала при жените.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК