ГОРЕЩО
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бразилските власти стартират клинични изпитания на китайска ваксина срещу коронавируса от 20 юли, съобщава РИА „Новости”. Агенцията се позовава на изявление на правителството на щата Сао Пауло.
препоръчано
„Националната агенция по надзор на здравето разреши започването на трета фаза клинични изследвания за проверка ефективността и безопасността на ваксина срещу коронавируса”, се посочва в съобщението.
За тестването властите ще изберат 9 000 доброволци от лекарите, борещи се с инфекцията в страната.
В момента в Бразилия вече се провеждат тестове на ваксина, разработена от учени от Оксфордския университет.
Превод и редакция: ПИК
Тръмп обясни на какво се дължи синината на ръката му
13357
преди 8 часа
Осъдиха 88-годишна бивша учителка за изнасилване на петима ученици
20176
преди 10 часа
Вече 34 са жертвите на снежната буря в САЩ
7276
преди 14 часа
CNN: ЦРУ иска да се настани трайно във Венецуела
7699
преди 15 часа


