ГОРЕЩО
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
СВЕТЪТ ДНЕС
Бразилското правителство прекрати извънредното санитарно положение в страната заради вируса „Зика“
2419
на 12.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Бразилия обяви, че прекратява извънредното санитарно положение в страната, което бе въведено през ноември 2015 година заради вируса „Зика“, съобщава телевизонния канал Telesur.
препоръчано
По официални данни на бразилските санитарни власти от началото на 2017 година броят на заболелите от вируса „Зика“ е намалял, което е довело и до решението за отмяна на извънредното санитарно положение.
От 1 януари до 15 април в Бразилия са били регистрирани 7 900 случая на възможна зараза с вируса, което е на 95,4 процента по-малко в сравнение със същия период през 2016 година.
Превод и редакция: ПИК
Учени разработиха нова ваксина срещу смъртоносния вирус "Зика"
9753
на 25.03.2017
ДОБРАТА НОВИНА! Зика вече не е глобална заплаха за общественото здраве
9179
на 18.11.2016
ДОБРА НОВИНА! Отмениха извънредното положение, въведено заради Зика
7667
на 18.11.2016
Вирусът Зика е открит в 16 души в Чехия
9146
на 07.11.2016


