ГОРЕЩО
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От бразилския Интер се похвалиха, че са прибрали сериозна сума от бившия си футболист Мауридес. Известно е, че централният нападател бе продаден през миналата зима от ЦСКА на китайския Чангчун Ятай.
"Червените" купиха бразилския таран само 7 месеца по-рано от португалския Беленезнес, но Интер също се е облажил като клубът, който е формирал футболиста като юноша. Така 5% от сумата според правилата на ФИФА отиват за родния клуб.
Бразилците са благодарни на ЦСКА за продажбата, тъй като са взели около 200 000 лева заради бившия си футболист, пише "Меридиан Мач".
препоръчано
свързани новини
Посочиха защо Звяра напусна "Армията"
29560
на 03.04.2019
От "Армията" задържат Гълъбов за постоянно
24624
на 25.06.2019
От "Армията" водят важни преговори за Джеси
21228
на 24.06.2019


