ГОРЕЩО
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Холивудската двойка Анджелина Джоли и Брад Пит се местят през март в Лондон. Най-обсъжданото семейство в шоубизнеса прекара известно време в Камбоджа. Там Джоли снимаше своя нов филм, след което се очаква всички заедно да заминат за британската столица. В Лондон 52-годишният Пит планира да заснеме втората част на филма за зомбита - World War Z. През това време Анджелина е решила да се посвети на благотворителност. През 2012 г. двойката прекара известно време в Лондон, където живееше под наем за 24 000 долара на месец. Този път Бранджелина си търсят разкошно имение, което да купят.
препоръчано
Нина Добрев се показа като... булка
42911
на 16.06.2026
Бони Тейлър е вън от кома, но остава в тежко състояние
34224
на 16.06.2026
Осъдиха на три години и пет месеца затвор личния асистент на Матю Пери
22016
на 28.05.2026
Отиде си Албърт Уолски, дизайнерът на костюмите за „Брилянтин“ и „Ах, този джаз“
30145
на 26.05.2026


