BG EN

Братът-мишена на кървавата Иванка проговори: Отгледах сестра си, а тя поръча да ме убият

ЧАС ПИК

Братът-мишена на кървавата Иванка проговори: Отгледах сестра си, а тя поръча да ме убият

3845
на 29.03.2016
Братът-мишена на кървавата Иванка проговори: Отгледах сестра си, а тя поръча да ме убият
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отгледах сестра си, а тя поръча да ме убият. Това заяви пред Би Ти Ви Стойчо Ройдов, брат на Иванка Ройдова, която планира неговото и на целия му род убийство заради наследство от 4,5 млн. долара. Мъжът обясни, че баща му е лишил роднините му от наследство и те сега се опитват да го обвинят, че не е съгласен да раздели наследството с тях. Той обясни, че парите ги няма при него и дори не знае за каква сума става въпрос.

препоръчано

"Аз съм получил мои пари, които са на моята сметка, те не са вкарани в общата наследствена сметка, а тази наследствена сметка не я знам колко е. Има една жена, която го гледаше, изкарал пълномощно на нея, тя да се разпорежда, обаче, явно че тя присвои всичко, а дело ще има ли, няма ли, не знам как е", каза Ройдов.

На въпроса ще има ли дело срещу болногледачката, той отвърна, че няма представа, че не знае езика, че трябва да се търсят защитници. Сестра му е отишла при една адвокатка, която й казала, че започват от 25 000 нагоре и после процент. "Откъде да ги взема аз предварително да й ги дам, може да стигнем до 100 000. Ами аз като стигнем, ще взема ли нещо, не се знае...", коментира Ройдов. В коментар за плановете на сестра си да убие рода си, мъжът каза:

„Това е, жестокостта идва от там, от властността на човека и простотията. Аз съм я отгледал нея от шестмесечно бебе. Баща ми като избяга през 51-ва година, тя беше шестмесечно бебе, другата беше на 2,5 години, аз бях на 5 години. Носил съм я на врата си, докато се ожени, аз съм я гледал. Обаче, жадни за пари са хората и това е".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК