ГОРЕЩО
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев за гешефтите на Кокорчо: Бюджетите за последните 4 години бяха разхитителни
Харалан Александров с УБИЙСТВЕНА ДИАГНОЗА за Радев: Държи като лидер на опозиционна партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Постоянна мярка за неотклонение постанови казанлъшкият районен съд на 18-годишната Анка, която извърши серия от кражби при които от портмонета, офиси, дори от кутия за събиране средства за лечение е откраднала 4 576 лв..
препоръчано
Една от кражбите е извършила дори в самия съд, от служител на институцията, но е била заловена от охраната. Момичето може да получи до 8 години лишаване от свобода. Анка е бременна в 7-я месец и може да роди третото си дете в сливенския затвор. Предните две били дадени за осиновяване.
свързани новини
18-годишна бременна с 5 извършени кражби за 3 месеца
15164
на 24.04.2019
Мярката подлежи на обжалване.
Домашно куче нахапа 5-годишно дете в Софийско
10553
преди 8 часа
Съседи си спретнаха масов въргал в Арман махала
9685
преди 9 часа
Разследват смъртта на мъж в обществената баня в Кюстендил
11011
преди 9 часа


