BG EN

Бременната от ром ученичка на косъм от смъртта. Трябва да направи аборт, иначе няма надежда

ЧАС ПИК

Бременната от ром ученичка на косъм от смъртта. Трябва да направи аборт, иначе няма надежда

9505
на 05.08.2015
Бременната от ром ученичка на косъм от смъртта. Трябва да направи аборт, иначе няма надежда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бременна тийнейджърка Кристина К., която опита да се самоубие е на косъм от смъртта. Стстоянието й е критично, съобщава регионалният сайт Struma.

препоръчано

Майка й, която е гастарбайтер в Италия, е извикана по спешност в „Пирогов”, където беше настанена Кристина, след като погълна 30 хапчета антибиотик и спазмалгон, съобщиха близки на семейството.

Майката трябва да даде съгласието си за евентуална операция на черния дроб и аборт, за да се спаси животът на Кристина, съобщава в.”Струма”. Момичето е на 16 години и като непълнолетна трябва съгласието на майката за тежката операция. От изпитите хапчета е засегнат черния дроб на тийнейджърката. Застрашен е животът на бебето, което тя носи.

Лудо влюбената в Петър непрекъснато повтаряла името му: „Пепи, Пепи”, докато лекарите в токсикологията се борят за живота й.

Преди две години Кристина срещнала Петър и двамата се влюбили. Родителите на момичето били против връзката й с младежа, който е от ромски произход и забранили срещите им. Кристина не се вслушала в съветите им, напротив, започнала да бяга от училище, за да е заедно с Петър, заради което е изключена.

В понеделник около обед, след поредния скандал с баба си, при която момичето живее, докато майката работи в Италия, Кристина взела хапчетата на възрастната жена и ги изпила, като искала да сложи край на живота си, но преди да се натрови, написала есемес на любимия си: „Сбогом, обичам те много”.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК