BG EN

Британецът, който "изкорми" 56 коли в Добрич, се отърва с условна присъда

Темида

Британецът, който "изкорми" 56 коли в Добрич, се отърва с условна присъда

10860
на 07.05.2023
Британецът, който изкорми 56 коли в Добрич, се отърва с условна присъда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британският гражданин, живеещ у нас, който наряза гумите на 56 коли в Добрич, бе осъден условно на 16 месеца затвор след споразумение с прокуратурата.

препоръчано

Той беше изправен пред съда, след като през нощта на 21 срещу 22 декември 2022 година наряза гумите на общо 56 автомобила, паркирани пред жилищни блокове в Добрич. Британецът с инициали Д. У., на 51 години, се ядосал, след като съседи му направили забележка за вдигания от семейството му шум. Това го разгневи и подпийнал по-сериозно си "отмъсти".

Британецът е нанесъл щети за общо 7485 лева, а още по време на делото защитата заяви, че са възстановени на пострадалите 7000 лв.

Одобреното от Районния съд в Добрич споразумение е окончателно и не подлежи на обжалване.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК