ГОРЕЩО
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
САМО В ПИК И "РЕТРО": Ани Цолова дере фенове по 350 евро
Отправиха ДВА ВЪПРОСА към МВР, чиито отговори могат да сложат край на спекулациите за нощната оперативка на Демерджиев в ГДНП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стивън Баркли е новият министър по Брекзит на Великобритания. Той беше избран от премиера Тереза Мей ден след оставките в кабинета заради споразумението с Европа.
препоръчано
Въпреки това, други основни министри подкрепиха Мей. Това става в момент, в който депутати дори от собствената й партия готвят вот на недоверие срещу нея.
А министърът на околната среда Майкъл Гоув, за когото се смяташе, че ще подаде оставка, заяви, че не смята да се оттегли.
Тереза Мей с три варианта за Брекзит
11175
на 15.11.2018
КРИЗА: Дъжд от оставки в кабинета на Тереза Мей заради Брекзит
19696
на 15.11.2018


