BG EN

Британският туристически кораб, който беше заседнал край норвежкия бряг, е успял да се измъкне от плитчините

Европа

Британският туристически кораб, който беше заседнал край норвежкия бряг, е успял да се измъкне от плитчините

5337
на 01.11.2014
Британският туристически кораб, който беше заседнал край норвежкия бряг, е успял да се измъкне от плитчините
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британският круизен кораб, който заседна в плитчини край Северна Норвегия успя самостоятелно да се измъкне от тях, възползвайки се от прилива и двигателите си, съобщиха спасителните служби, предаде Асошиейтед прес.

препоръчано

След това лайнерът "Марко Поло" е спрял на кей във фиорда Букснес и изглежда "функционира нормално", се казва в съобщението на спасителите.

Никой не пострада при инцидента. Корабът заседна тази сутрин в плитчини близо до норвежкия бряг.

Два влекача и два плавателни съда на норвежката брегова охрана се опитваха да му помогнат.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК