BG EN

Британски министър: Правителството ще проведе трето гласуване за Брекзит само ако вярва, че може да спечели

Европа

Британски министър: Правителството ще проведе трето гласуване за Брекзит само ако вярва, че може да спечели

8779
на 17.03.2019
Британски министър: Правителството ще проведе трето гласуване за Брекзит само ако вярва, че може да спечели
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британското правителство ще проведе трето гласуване в Камарата на общините по сделката за Брекзит на премиера Тереза Мей идната седмица, ако вярва, че може да го спечели,. Това заяви търговският министър на страната Лиъм Фокс, цитиран от „Ройтерс” и „Фокус”.

препоръчано

 „Ще е трудно да обосновем нуждата от такова гласуване, ако знаем, че ще загубим“, аргументира се той пред „Скай Нюз”.

Очаква се премиерът Тереза Мей да представи за гласуване от парламента своята сделка за излизане на Великобритания от Европейския съюз за трети път, след като депутатите я отвхрълиха категорично на два пъти.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев с горещи подробности за решението на ЕС за миграцията - защо част от българските евродепутати гласуваха против (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев с горещи подробности за решението на ЕС за миграцията - защо част от българските евродепутати гласуваха против (НА ЖИВО)
ново
Днес: 55
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК