ГОРЕЩО
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
Ексклузивно! Според оперативна информация от ГДБОП зад заловената нарко оранжерия край Кюстендил стои Даниел Стефанов-Дъмпела
Делян Добрев посочи ТОП приоритета за ГЕРБ в новия парламент
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Година след отпадането на последните ограничения за работници от двете най-бедни държави членкброят на българите и румънците в Германия се е увеличил със 130 000 души.
препоръчано
Това сочи публикуван днес доклад за 2014 година на германския Институт за изследване на трудовия пазар и заетостта, цитиран от ДПА.
В Германия вече живеят над 500 000 души от България и Румъния.
За 2015 година експертите очакват до 150 000 души от двете страни.
Повечето българи и румънци в Германия имат работа, но въпреки това броят на получаващите германски социални помощи граждани на тези страни се е увеличил.
Швеция предупреждава за риск от недостиг на авиационно гориво
4031
преди 51 минути
СЗО алармира: Светът изостава в борбата срещу хепатита
3512
преди 1 часа
Лавина затрупа шестима души в златна мина в Сибир
5013
преди 2 часа


