ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В петък броят на жертвите от разрушителното земетресение в Еквадор достигна 602 души, предаде Reuters, цитиран от "Фокус".
Миналата събота силно земетресение с магнитуд 7,8 по скалата на Рихтер разтърси страната, като предизвика смъртта на стотици и рани над 12 хиляди души. 130 души все още са в неизвестност.
В четвъртък вечерта и в петък страната бе разтърсена от над 70 вторични труса, а от мощното земетресение досега са регистрирани близо 700 труса.
В четвъртък вечерта бе отчетено земетресение със сила 6 по скалата на Рихтер. То не е предизвикало никакви материални щети, но вся паника сред наплашеното население.
препоръчано
свързани новини


