ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Броят на жертвите при експлозията на автобус в Дамаск расте, вече са 7
4052
на 01.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 7 души са загинали, а 20 са били ранени при експлозия на автобус в централната част на сирийската столица Дамаск, съобщи Сирийският център за наблюдение на човешките права (СЦНЧП), цитиран от АФП и БТА.
препоръчано
Неправителствената организация засега не може да уточни какви са причините за експлозията близо до търговската улица "Сук ал Хамидие" в центъра на Дамаск.
Държавната информационна агенция САНА съобщи, че при експлозията, "дело на терористи", са загинали четирима и са били ранени 19 души.
свързани новини
Автобус се взриви в Дамаск, шест души загинаха
7433
на 01.02.2015
Автобусът превозвал пътници в района Каласе, близо до базара "Хамидие".
Световните пазари реагираха на споразумението между САЩ и Иран
6170
преди 1 часа
Преговорите между САЩ и Иран в Швейцария се отменят
9034
преди 2 часа
Тръмп: Подписването на меморандума със САЩ е капитулация за Иран
6833
преди 2 часа


