ГОРЕЩО
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПАДНА И ПОСЛЕДНАТА МАСКА НА "СГЛОБКАТА"! Божанов призна: Фактически бяхме коалиция с ГЕРБ
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Брутален грабеж бе извършен вчера в Пловдив. Жесток бандит нападна 34-годишен мъж в парк в междублоково пространство близо до улица "Златна Панега", съобщи podtepeto.com.
Извергът изкарал гумена палка и буквално смазал от бой жертвата си. Нанесъл му множество удари по главата и крайниците, за да го приведе в безпомощно състояние. След като го сторил, изпразнил джобовете на кървящия човек и измъкнал два мобилни телефона. В мъжката чантичка на пострадалия открил документи и 600 лева, които също отнесъл като плячка и избягал.
Битият бил откаран в болница с множество травми, но за щастие - леки. След оказана медицинска помощ той бил изписан за домашно лечение.
препоръчано
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
108395
преди 14 минути
Доналд Тръмп благодари на премиера Румен Радев за базата в Безмер
26169
преди 4 часа


