BG EN

БРУТАЛНО: 15-годишният син на шефа на "Ново начало" бит заради момиче

Крими

БРУТАЛНО: 15-годишният син на шефа на "Ново начало" бит заради момиче

52540
на 25.02.2019
БРУТАЛНО: 15-годишният син на шефа на Ново начало бит заради момиче
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Медицинската експертиза на пострадалото при побой 15-годишно момче в София е показала, че то е било удряно с твърди и тъпи предмети и че ударите са му причинили болка и страдание.

препоръчано

Това каза пред Би Ти Ви бащата на пострадалия – Желяз Турлаков, който е шеф на терапевтичната общност  за лечение на зависимости "Ново начало". Той предполага, че станалото е плод на конфликт между сина му и друго момче, възникнал заради момиче.

„Имаме хипотеза – съобщено е за това на органите на МВР. Най-вероятно организацията идва от ученик от съседния клас в училището, в което той учи, защото 3 дни преди въпросния инцидент имаше друга ситуация, в която този човек беше поканил сина ми уж на приятелска среща в парк близо тук, където живее. По аналогичен начин беше дошъл с 7 човека с цел да се саморазправя и да го бие. Аз по случайност бях там, намесих се и ги разтървах като си мислех, че нещата са приключили”.

По думите на бащата хората, нанесли побой на тийнейджъра, са от футболна агитка, но по-важното е, че действат като организирана престъпна група.

Той не твърди на 100%, че са били наети от другия ученик, но предполага, че той със сигурност има връзка с тази ситуация.

Вчера от СДВР съобщиха, че има задържани по случая.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК