ГОРЕЩО
Пускат гей перверзника Хасърджиев на свобода срещу 60 000 евро
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ЗА СЛАВА БОЖИЯ! Седмица на православното кино и две великолепни книги ще представи братството на Чекотинския манастир “Св. Архангел Михаил” в Ботевград (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бръснати глави, предвождани от депутата от БСП Борис Цветков нахлуха в двора на Софийския университет. Някои от тях са влезли и в окупираната сграда на Алма матер.
В двора се е изсипал и традиционния контрапротест, който гледаме всеки ден пред президентството. Там са водачката му Нина Гергова и Андрей Вълчев от младежкото БСП.
От СУ веднъж вече са викнали полиция, но тя си е тръгнала. В момента отново се звъни на полицията, пише OFFNews.bg.
препоръчано
Пускат гей перверзника Хасърджиев на свобода срещу 60 000 евро
7519
преди 45 минути


