ГОРЕЩО
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СВЕТЪТ ДНЕС
Брюксел може да разшири списъка със санкции спрямо граждани на Русия
10871
на 07.07.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителствата на страните от Европейския съюз са постигнали предварително споразумение за разширяване на санкционния списък във връзка със ситуацията в Украйна, съобщава РИА Новости.
препоръчано
По данни на дипломатически източник детайлите ще бъдат съгласувани по-късно.
ЕС е приел и нееднократно разширявал списък санкции срещу лица, които са считани за „нарушаването на териториалната цялост на Украйна”.
В момента в списъка са включени 61 руски и украински граждани, на които е забранен достъп до територията на ЕС, а техните възможни активи в страните-членки на Евросъюза са замразени.
Самолет не успя да излети от Солун заради птица в двигателя
2277
преди 20 минути
ЕСКАЛАЦИЯ: Турски F-16 и дронове навлязоха в гръцкото въздушно пространство
5743
преди 50 минути
Уганда изпраща военни в ивицата Газа
5806
преди 3 часа


