ГОРЕЩО
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
ПОТРЕС КАМПАНИЯ! Скандалният бивш кмет на Омуртаг Ешреф Ешрефов се СНИМА с възглавничка до Румен Радев
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
НОВА СЕЧ: Вътрешният Дечев подпука и шефовете на районните управления
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейската агенция по лекарствата води преговори с Русия за ваксината срещу коронавирус "Спутник", съобщи днес говорител на комисията.
препоръчано
По неговите думи досега руската страна не е подала документи за осигуряване на достъп на препарата до пазара на ЕС. Миналата година ЕК уточни, че в ЕС ще бъдат допускани само ваксини, произведени в Европа.
Комисията отбеляза, че отделните страни в ЕС могат да внасят и други ваксини, но нямат право да ги разпространяват извън своите граници, ако липсва одобрение от европейската лекарствена агенция, информира БТА.
свързани новини
Русия се хвали: Ваксината "Спутник V" е поставена на 1,5 милиона души по света
12326
на 11.01.2021
Досега в ЕС са одобрени само ваксините на Pfizer и Moderna, а до края на януари се очаква разрешение и за препарата на AstraZeneka.
Британският разрушител "HMS Dragon" пристигна в Кипър
84
преди 38 сек
ЕК отлага предложението за забрана на вноса на руски петрол
3020
преди 17 минути
Кавала се превръща в българска Ривиера
3563
преди 21 минути
НАСА изгражда база на Луната за 20 милиарда долара
3766
преди 56 минути


