BG EN

БСП против номинацията на Румяна Бъчварова за вътрешен министър

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

БСП против номинацията на Румяна Бъчварова за вътрешен министър

5848
на 09.03.2015
БСП против номинацията на Румяна Бъчварова за вътрешен министър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Парламентарната група на "БСП лява България" няма да подкрепи оставката на министъра на вътрешните работи Веселин Вучков и номинацията на Румяна Бъчварова за поста.

препоръчано

Това каза на пресконференция днес във Варна зам.-председателят на  парламентарната група Ангел Найденов. Той коментира, че не споделя възторга от номинацията на Бъчварова за поста вътрешен министър. Според него Бъчварова има много качества, перфектна комуникативност и е политик с много достойнства. Найденов посочи, че е изненадан от факта, че тя е приела номинирането си за вътрешен министър.

Найденов коментира още, че според него новият дълг от 16 милиарда лева ще е най-големият скандал в управлението на ГЕРБ  през този мандат. Той смята, че ГЕРБ и партньорите им чрез този заем са си осигурили политически комфорт, за да изкарат пълен мандат от 4 години.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК