BG EN

БСП се обяви против прекратяване на дерогацията на среща с нефтохимици

Политика

БСП се обяви против прекратяване на дерогацията на среща с нефтохимици

6587
на 28.09.2023
БСП се обяви против прекратяване на дерогацията на среща с нефтохимици
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Не виждаме основания за преждевременно прекратяване на дерогацията на руски нефт. БСП няма да подкрепи управляващите за плана, който предлагат и за решение, чиято цена ще трябва да платят българските граждани – неминуем скок на цените на горивата за крайния потребител.”

препоръчано

Тази позиция заявиха лидерът на БСП Корнелия Нинова и народните представители от социалистическата партия Атанас Зафиров, Драгомир Стойнев и Петър Кънев на среща със синдикалисти нефтохимици.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК