BG EN

БСП: Структурата ни в Монтана бе разпусната, няма как да подадат колективна оставка

Политика

БСП: Структурата ни в Монтана бе разпусната, няма как да подадат колективна оставка

5788
на 07.02.2014
БСП: Структурата ни в Монтана бе разпусната, няма как да подадат колективна оставка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От централата на БСП отрекоха информацията, че целият Общински съвет на партията в Монтана е подал колективна оставка. Този орган всъщност бил разпуснат още на 1 февруари по време на т.нар. пленум на „Позитано” 20.

препоръчано

Ето какво съобщиха от пресцентъра на БСП:

„Във връзка с появилата се информация, че Общинският съвет на БСП  в Монтана е подал оставка, ви информираме, че с решението на НС на 1 февруари т.г. за провеждане на пълен цикъл на отчети и избори в общинската партийната организация в общината, всички органи - Общ партиен съвет, председател и зам.-председатели са преустановили дейността и функциите си. При започналата отчетно – изборна кампания с посочен от НС дневен ред, за общинската партийна конференция ще бъде избран нов състав на общинския партиен съвет, Изпълнително бюро и председател.”

От централата на БСП добавят, че „в този смисъл няма как да бъде подадена колективна оставка на орган, който вече е разпуснат”.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК