ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
БСП е подготвила промени в Закона за горите за разглеждане в парламента през септември, това стана ясно преди минути на извънредна пресконференция в червената централа.
препоръчано
"Нашата цел е да се спре безконтролната сеч на горите. Ще направим така, че цената на дървесината да падне два пъти. Трябва да има и залесяване там, където е имало безхаберно изсичане. В предишния парламент бяха приети лобистки поправки в закона", поясни депутатката от БСП Светла Бъчварова.
С промените в закона ще се даде равен шанс на фирмите от средния и дребния бизнес при покупка на дървен материал.


