BG EN

"Булгаргаз" предложи намаление на цената на природния газ

Икономика

"Булгаргаз" предложи намаление на цената на природния газ

14262
на 10.06.2016
Булгаргаз предложи намаление на цената на природния газ
Автор:   ПИК

За първи път потребителите ще плащат под 300 лева за 1000 м3

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Булгаргаз" предложи на КЕВР да утвърди цена на природния газ за трето тримесечие на 2016 г. в размер на 281,08 лв./хм3 без акциз и ДДС – намаление в сравнение с прилаганата през второ тримесечие на 2016 г. цена с 31,13 лв./хм3 – 9,97%, съобщиха от дружеството.

препоръчано

Предлаганата цена е в съответствие с изискванията и условията на Наредба № 2/2013 г. за регулиране на цените на природния газ. Очаква се решението на Комисията по енергийно и водно регулиране.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК