ГОРЕЩО
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
ШАРЕН СВЯТ
Булка заряза младоженец точно преди сватбата – не знаел таблицата за умножение
21809
на 09.05.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Булка отмени сватбата, защото младоженецът не познавал таблицата за умножение, съобщи изданието Inquirer.
препоръчано
Тържеството трябвало да се състои на 1 май в щата Утар Прадеш, Индия. Момичето се усъмнило в образованието на младежа и го помолило да умножи числата от 1 до 9 по две. След като младоженецът не съумял да направи това, булката отказала да се омъжи за него.
„Семейството на младоженеца ни държеше в неведение относно образованието му. Може би дори не е ходил на училище ”, заявил братовчедът на момичето и добавил, че се гордее със стореното от нея.
Семействата са се съгласили да си върнат подаръците и бижутата, които разменили в навечерието на сватбата.
свързани новини


