ГОРЕЩО
АФЕРАТА "КУБ": До дни стават ясни поразиите от незаконното строителство в "Баба Алино“, изплува и проблем в Свети Влас
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От началото на годината - на 7, 9, 10 и на 24 януари - жители на Кюстендилско са сигнализирали в полицията в Кюстендил и в Дупница за множество обаждания на домашните им телефони от хора, представящи се за служители на полицията и искащи съдействие за залавяне на престъпници. Това съобщиха от полицията.
Измамниците "съветвали" хората при обаждане с искане за пари да дават наличните пари и ценности. Жертва на тази схема на 6 януари станала 75-годишна жена от Кюстендил.
От полицията отново напомниха да не се дават пари след "указания", получени по телефона.
препоръчано
Жена даде 10 бона на ало измамници
13954
на 23.01.2019
Ало измамници още ползват схемата "д-р Иванов". Две жени се вързаха
22147
на 19.01.2019


