ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русенци отново излязоха на протести вчера с искания за чист въздух. С две шествия по улиците на града те отбелязаха 30 години от първата подобна демонстрация, поставила началото на гражданското общество в България, съобщава БГНЕС.
препоръчано
Участниците, които се обединиха под мотото "Русе иска да диша", заявиха категоричното си желание децата им да растат здрави, а институциите да си свършат работата.


