ГОРЕЩО
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пресният шаран е най-търсената риба на пазара „Краснодар” в Бургас в навечерието на Никуден, съобщи "Флагман". Цената му е 6 лева за кг, отчита се минимално поскъпване от последните дни.
препоръчано
Другата купувана риба е чернокоп, която е поевтиняла с около лев на килограм – продава се срещу 8 лв за кг.Това не спира купувачите и от няколко часа на рибното тържище ври и кипи. Бургазлии се редят по опашка, а на места ситуацията изглежда силно смущаваща, предвид ковид пандемията.
свързани новини
Джакпотът в играта 6 от 49 на Никулден надхвърля 5 милиона лева
7955
на 04.12.2020
Шаранът в Пловдив подгони 8,50 лв. за кило преди Никулден
5342
на 04.12.2020
Търговците споделят, че отчитат добър оборот в навечерието на най-бургаския празник. В момента морето ври от риба, има рекорден улов на чернокоп, което морските вълци приемат като добър знак.
НАЗДРАВЕ! Отмениха забраната за пиене на открито в Русе
11013
преди 21 часа
Двама министри отиват на откриването на ГКПП “Рудозем-Ксанти“
36155
преди 23 часа
Тревожен сигнал за огромно количество умряла риба в карловското село Войнягово
12556
на 19.01.2026
Разкриха какъв е единият от извършителите на обира на инкасо автомобил в Ихтиман
38004
на 19.01.2026


