BG EN

Бургазлия пусна фиш за 25 000 лева

TOTO

Бургазлия пусна фиш за 25 000 лева

7372
на 11.11.2012
Бургазлия пусна фиш за 25 000 лева
Автор:   Иван Атанасов

Пенсионери в София масово пускаха фишове с една или две колонки, надявайки се да спечелят примамливия джакпот

Мъж от Бургас пусна фиш на стойност 25 000 лева за рекордния джакпот от 7,8 милиона лева, който ще бъде теглен днес.

Мъжът е пуснал хартийките с комбинации в пункт в комплекс "Меден рудник". Според служителката на спортния тотализатор мераклията за милионер бил мениджър на фирма. За първи път идвал при нея, но вчера изглеждал сигурен в шанса си да удари голямата печалба. Зевзеци от квартала веднага предположиха, че става дума за софиянец, дошъл в морския град да си пробва късмета. И напомниха, че последният голям тото удар от над 2 млн. лв. направи именно в Бургас местен полицай, пише "Стандарт". Пенсионери в София пък масово пускаха фишове с една или две колонки с надеждата да спечелят примамливия джакпот. Възрастни дами признаха, че ако ударят печалбата, ще заминат за някоя южна страна, за да не плащат скъпото парно. Околосветско пътешествие, обучение за децата в чужбина, движимо и недвижимо имущество у нас и зад граница пресмятаха да закупят с милионите редовни играчи.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК