ГОРЕЩО
ТОТАЛЕН ШОК! Заплахата срещу опозорената Теодора Георгиева - пълен фарс! Любимката на Пепи Еврото станала жертва на "ало измама" - дала личните си данни на мним служител на Международния съд
Бизнес ортаци, назначени от Андрей Гюров, ще работят на държавна заплата за "честни избори". Питат служебния премиер кой му ги е предложил
Журналистът Цветан Фиков: Пеевски печели доверие за сметка на ППДБ, защото показва загриженост за хората
Спипаха в голяма лъжа Божидар Божанов - бивш министър звъни на пожар в парламента, възмутен от полулидерa на "Да, България" (ВИДЕО)
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Предстои пореден протест на служителите на МВР. След Кърджали, Варна и Шумен днес униформените ще се съберат в Бургас. Поводът за недоволството е, че останаха извън списъка на държавните служители, които ще получат до 30% увеличение на заплатата - една от мерките, предвидени от държавата за служителите на първа линия, съобщава Нова телевизия.
34 са институциите, които са включени в министерското постановление. МВР обаче остава извън тях. Това предизвика напрежение сред полицаите, които от март месец насам работят на извънреден график.
Ако не бъдат чути исканията на служителите на МВР, те готвят масов протест в София.
препоръчано
Все още ли мъжете печелят повече от жените?
5234
преди 3 часа
Шест причини да включите ананаса в менюто си
8799
преди 4 часа
В Устина събират средства за пострадало от пожар семейство
6173
преди 7 часа


