ГОРЕЩО
МЪЛНИЕНОСНА НОВИНА! Володимир Зеленски обяви: Украйна се отказва от НАТО
Балабанов им РАЗКАЗА ИГРАТА: Асен е бащата на финансовия хаос. Божанов, не се прави, че не помниш какво правеше в кабинета на Пеевски
СТРАШНО Е: 27 км достигна опашката от тирове на границата ни с Турция
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
НОВ ХИТ ЗА GEN Z: Мирчев, псевдоборецът за демокрация: На скута има ли местенце за послушното момченце? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бургаският маг Йордан Янев-Зайн е обявен за "Илюзионист на годината". Негови колеги ще му връчат купата "Сенко" на 21 март на официална церемония в морския град. Това съобщиха от общината.
Йордан Янев-Зайн получава наградата, присъдена му от Клуба на илюзионистите в България заради своя спектакъл "Вълшебствата на Зайн". Спектакълът бе представен миналата година в най-големите градове в страната под мотото "Остани в България-промени България".
Купата "Сенко" се присъжда ежегодно на най-отличилия се маг. За първи път неин носител ще е бургазлия.
препоръчано
Григор и Ейса разделени по празниците
8961
преди 1 часа
Михаела Маринова: Научих, че силните мъже са рядкост
16045
преди 6 часа
Брюнетка оглави "Съдебен спор"
18401
преди 6 часа
Зуека: Гадно ми е, че остарявам, но искам да остана млад и способен
16376
преди 7 часа


