BG EN

Бургас е следващата спирка от лятното турне на "Айрън мен"

Други спортове

Бургас е следващата спирка от лятното турне на "Айрън мен"

7753
на 12.08.2015
Бургас е следващата спирка от лятното турне на Айрън мен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тази събота и Бургас ще бъде разтърсен от Държавното първенство по силов многобой "Айрън Мен".  Петият кръг от престижния турнир ще се проведе под патронажа на кмета на гр. Бургас Димитър Николов.

препоръчано

Състезанието отново ще е част от кампанията "Силните срещу дрогата". Стартът ще бъде даден в 18.30ч. в центъра на гр. Бургас на площад "Тройката". Десет от най-силните мъже в България ще пристигнат в морския град, за да се борят за призовите места в престижното първенство. Сред тях ще бъде Петьо Христов, който е водач във временното класиране, основните му претенденти Иван Мрянков, Велизар Митов, Явор Благоев, Кристиян Златков.

За съжаление контузия в предния кръг най-вероятно ще извади Даниел Костов от борбата. Константин Илин също ще пропусне този кръг, тъй като ще представя България на изключително силния международния турнир "Най-силен славян" в Словакия.

свързани новини

Железните атлети ще мерят сили в шест дисциплини – "Силова щафета, която ще включва "Колелата на Аполон" и "Гигански дъмпел", "Логлифт" за максимално повдигната тежест, "Ръчна количка", "Камък на Атлас" 130кг за брои повдигания , "Хъмър тяга" и най-атрактивната от тях - "Кобилица", при която красиви девойки ще асистират на мускулестите спортисти. "Айрън мен ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО" продължава и в този кръг.

Най-силните бургазлии или гости на града могат да премерят сили в три игри. Вдигане на 80кг. от лег за най-много повторения, вдигане на 60кг. от лег за най-много повторения и повдигане на 80кг. с една ръка. Наградите за аматьорския турнир са осигурени от Атлетик Фитнес и включват 3-месечна, 1-месечна и двуседмична карта за посещение на всеки фитнес от веригата на територията на България. Много адреналин, силни мъже, красиви жени, БЕЗПЛАТНА БИРА – всички това и още много очаква всички, които изберат да станат част от зрелищното шоу "Айрън Мен" в Бургас.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК