BG EN

Бургас получи награда за "Най-красива коледна украса"

Региони

Бургас получи награда за "Най-красива коледна украса"

8622
на 21.01.2015
Бургас получи награда за Най-красива коледна украса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Община Бургас получи награда на тема „Най-красива коледна украса”, съобщиха от пресцентъра на общината.

препоръчано

Порталът на българските общини Kmeta.bg награди кметовете на Бургас и Девин - Димитър Николов и Цветалин Пенков, в декемврийското издание на конкурса „Кмет на месеца”. Те премериха сили с други свои колеги от страната на тема „Най-красива коледна украса”.

По регламент номинираните 10 градоначалника бяха разпределени в две категории - общини с население над 20 хил. души и такива, чиито жители са под 20 хиляди. Победителите бяха наградени на официална церемония в сградата на Софийската опера и балет.

„Изключително съм щастлив, че екипът на Община Бургас и тази година успя да създаде едно топло коледно настроение за жителите и гостите на града”, заяви Димитър Николов.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК