BG EN

Буруджиева не искала да седи до бат' Сали в парламента

ЧАС ПИК

Буруджиева не искала да седи до бат' Сали в парламента

14670
на 18.07.2013
Буруджиева не искала да седи до бат Сали в парламента

Александър Методиев бил изключен от редиците на коалиционния партньор „Евророма“

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гласувах „въздържал се“ при гласуването за освобождаването на Емил Иванов като депутат, защото на негово място автоматично влиза следващият. Това каза депутатката от „Коалиция за България“ Татяна Буруджиева пред ПИК в парламента.

препоръчано

Както е известно, Емил Иванов бе освободен в сряда като депутат от ДПС, понеже стана областен управител, а на негово място влиза не по-малко скандалният Александър Методиев – бат' Сали, който е разследван за кражби на ток и купуване на гласове.

По отношение на бат' Сали, Буруджиева поясни: „Аз лично не исках да седя в парламента до един човек, който определено, включително и от нашите коалиционни партньори, при които той е бил, който те най-добре могат да преценят, не препоръчват да седим в една зала с него“.

Пред ПИК Буруджиева поясни, че коалиционният партньор, за който говори, не е ДПС, а „Евророма“, които са част от „Коалиция за България“. „Той е бил техен член и те са го изключили“, каза още червената депутатка.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК