BG EN

БФС даде зелена светлина на "Левски" за "Герена"

Футбол

БФС даде зелена светлина на "Левски" за "Герена"

2385
на 24.02.2013
БФС даде зелена светлина на Левски за Герена
Автор:   Явор Белчев
"Левски" ще домакинства на стадион „Георги Аспарухов" през пролетта, твърди "Меридиан мач".

 Сините бяха обявили, че ще се местят на "Васил Левски" заради ремонта на клубното си съоръжение, но това на този етап няма да стане.

Левскарите са получили разрешение от БФС да домакинстват на "Герена", но само ако общината прецени, че стадионът е обезопасен. Както е известно, "А" сектор на съоръжението беше взривен в началото на февруари, а в момента усилено се изнасят отломките, преди да стартира строителната дейност.

 През следващата седмица през стадиона трябва да мине комисия, която да реши дали е безопасен.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 72
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК