BG EN

БФС наказа още два клуба заради Бербатов

ГОРЕЩО
Футбол

БФС наказа още два клуба заради Бербатов

7749
на 27.03.2022
БФС наказа още два клуба заради Бербатов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Беласица (Петрич) и Пирин (Гоце Делчев) са поредните два клуба, наказани от БФС заради участието им в паралелния конгрес на 18 март, на който Димитър Бербатов бе избран за президент на централата, а 76 клуба го подкрепиха.

препоръчано

Двата клуба са глобени с по 2000 лева от зоналния съвет на БФС-София. Преди това бяха наказани още пет клуба от зоналните съвети на БФС в Пловдив и във Велико Търново.

Решението на Дисциплинарната комисия на Зоналния съвет на БФС-София: 

"Във връзка с член 8 (предложение 19 и 22) от Дисциплинарния правилник за сезон 2021/2022, на основание член 6, алинея 7 и алинея 8 от ДП, Дисциплинарната комисия на Зоналния съвет на БФС наказва с едни и същи наказания два клуба и техните ръководители. 

Това са президентът на Пирин (Гоце Делчев) Антон Кръстев Смилянов и Иван Андонов Златински от Беласица (Петрич). И двамата са лишени от правото да упражняват дейност във футбола за срок от 1 (една година), а двата клуба са наказани с по 2000 лева". 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 юли - Близнаците да не пътуват, Скорпионите ще разрешат финансов проблем САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 юли - Близнаците да не пътуват, Скорпионите ще разрешат финансов проблем
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Нито вот, нито протест ще бутне кабинета – трябва разрив в управлението (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Нито вот, нито протест ще бутне кабинета – трябва разрив в управлението (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента