BG EN

БФС обръща гръб на "Левски" за арбитражно споразумение

Футбол

БФС обръща гръб на "Левски" за арбитражно споразумение

5993
на 01.02.2016
БФС обръща гръб на Левски за арбитражно споразумение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българският футболен съюз няма да подпише споразумение с "Левски", което би позволило на „сините“ да обжалват решението за изваждането на точки от актива им, пише вестник „7 дни спорт“. Преди седмица столичани подкрепиха със специално писмо намеренията си да търсят своите права пред Спортния арбитражен съд (КАС) в Лозана, тъй като те се оказват един от най-ощетените тимове след изваждането на Литекс от А група и анулирането резултатите на „ловчанлии“.

препоръчано

Лично изпълнителният директор на "Левски" Константин Баждеков входира домкумента в родната футболна централа преди седмица. В днешния си брой спортният ежедневник обаче твърди, че БФС не само че не е длъжен да подписва подобно споразумение, но и няма намерение да го прави. На „Иван Асен II“ се притесняват, че ако парафират подобен документ, то това ще отвори вратата пред всички клубове да търсят КАС по най-различни спорове.

Друг довод сред шефовете на Футболния съюз, е че нормативните документи и Наредбата на БФС са подписани от всички клубове преди началото на сезона и така последните се задължават да уважат техните разпоредби.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК