BG EN

БФC "резна главите" на трима рефери

Футбол

БФC "резна главите" на трима рефери

23756
на 03.09.2024
БФC резна главите на трима рефери
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на БФС Георги Иванов направи мащабна чистка в Съдийската комисия.

препоръчано

Днес той официално освободи от постовете им шефa й Давид Борбалан, отговорникa за ВАР Петър Петров и старши-мениджъра на реферите Стоян Алексиев.

Бившият голмайстор заяви няколко пъти публично, че ще бъде безкомпромисен към съдийски грешки, както и това, че не е доволен от представянето на реферите през тази кампания.

БФC плаща годишно един милион и 200 хиляди лева, за да може ВАР да помага на родните рефери.

"В следващите дни ще бъде обявена и официална информация за техните заместници", обявиха от футболната централа.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК