BG EN

Българин е задържан за трафик на кокаин в Перу

Америка

Българин е задържан за трафик на кокаин в Перу

11846
на 20.11.2012
Българин е задържан за трафик на кокаин в Перу
Български гражданин е задържан при опит да пренесе кокаин при спецакция на международното летище в Лима, предаде агенция ЕФЕ. Арестувани са още четирима души - испанец, холандец и двама перуанци. Българинът е на 55 години. Той се е опитал да пренесе общо 1,4 кг кокаин. Дрогата е била разделена в пакети, залепени към тялото на мъжа, който е бил „опакован като мумия”.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК