ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българин е сред 308-те граждани от общо 19 страни, които руският военен кораб "Приазовие" евакуира от йеменския бряг. Това съобщи ген. Игор Конашенков от руското Министерство на отбраната. Сред евакуираните са 159 йеменци, 45 руснаци, 18 американци, 14 украинци, 9 беларуси, 8 узбекистанци, петима британци, както и граждани от Туркменистан, Азербайджан, Бахрейн, Джибути, Сомалия, Палестина, Йордания, Куба, Египет, Саудитска Арабия. По думите на генерала "всички евакуирани граждани са в безопасност на кораба, който утре ще ги достави в Джибути". Корабът "Приазовие" изпълнява в Аденски залив планови задачи в рамките на антипиратската кампания.
препоръчано
свързани новини
Кораб с 700 тона злато изчезна в Русия
12008
на 30.10.2012
ГОЛЯМ ДЕН: Честваме един от най-великите български светци
3603
преди 11 минути
Поискаха оставката на Ирина Асиова-Диамант
162180
преди 3 часа


