BG EN

Българин с подозрения за коронавирус два пъти бягал от болница в Румъния

ЧАС ПИК

Българин с подозрения за коронавирус два пъти бягал от болница в Румъния

14142
на 20.03.2020
Българин с подозрения за коронавирус два пъти бягал от болница в Румъния
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българин, за когото има подозрения, че е заразен с коронавирус, е разследван в Румъния за възпрепятстване на борбата с болестите, след като два пъти се опитал да избяга от болница в източния град Галац, съобщава сайтът Зиаре, цитиран от БТА.

препоръчано

Мъжът бил откаран в болницата в сряда през деня, но прерязал предпазната мрежа на прозореца и успял да избяга. След като ръководството на болницата подало сигнал до органите на реда, той бил заловен в микробус с други пътници и върнат обратно в здравното заведение.

През нощта българинът направил нов опит да избяга от болницата, но бил заловен от екип жандармеристи, охраняващи лечебното заведение, докато се опитвал да прескочи оградата.

Според данни на полицията след първия опит за бягство мъжът бил заловен на излизане от Галац в микробус, движещ се в посока Букурещ, в който имало още седем души.

Той бил транспортиран с изолирана носилка до болницата за инфекциозни болести в Галац, а останалите пътници от микробуса са настанени в карантинен център.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК