ГОРЕЩО
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА специално за ПИК TV: Идват големи жеги до 35 градуса - сега е времето за море! Юли ще е... (ВИДЕО)
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев: Нямаме проблем с инфлацията
СЛЪНЧЕВО! Облаци се скупчват над планините следобед, температурата гони 29° (КАРТИ)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
България е на 13-то място в Европа по строителство на молове в края на първото полугодие. У нас над 100 хил. кв. метра нови търговски центрове са в процес на изграждане. Това сочат данни на консултантската компания CBRE.
Русия е държавата, където се строят най-много молове - около 5,5 млн. кв. м търговски центрове са в процес на изграждане.
препоръчано
Следва я Турция с малко над 2,6 млн. кв. м, съобщи "24 часа".
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев: Нямаме проблем с инфлацията
27663
преди 2 часа
Гълъб Донев на среща с Кристалина Георгиева - ето какво обсъдиха
27401
преди 16 часа


