BG EN

България загуби от Украйна в последния си мач от Лига на нациите

ГОРЕЩО
Волейбол

България загуби от Украйна в последния си мач от Лига на нациите

13021
на 30.06.2025
България загуби от Украйна в последния си мач от Лига на нациите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Националният отбор на България допусна загуба с 1:3 (25:20, 19:25, 24:26, 22:25) гейма от Украйна в мач от Волейболната лига на нациите.

препоръчано

Срещата бе последна от турнира в Бургас, на който България бе домакин и в който националите записаха две победи - над Япония и Словения, и две загуби - от Турция и Украйна.

Така в класирането селекцията на старши-треньора Джанлоренцо Бленджини заема десето място с 11 точки от четири победи и четири загуби, а съставът на Украйна, който е дебютант, е на пето място с 15 точки и пет победи и три поражения, предаде "Дарик".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 юли - Стрелците да се подготвят за сериозни промени, Козирозите днес са в отлична форма САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 юли - Стрелците да се подготвят за сериозни промени, Козирозите днес са в отлична форма
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Еврозоната стана по-силна с приемането на България - ще трябва да сложим край на спекулата и спекулацията по темата (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Еврозоната стана по-силна с приемането на България - ще трябва да сложим край на спекулата и спекулацията по темата (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 138
горещо
hot
най-четени новини в момента