Времето в София 27 o C

България запази второто си място след втория ден на Световното по художествена гимнастика

на 11.09.2018
8259
0
11.09.2018
0
8259

Отборът на България е на временната втора позиция след изиграване на съчетанията с обръч и топка на Световното първенство по художествена гимнастика в София. Нашите момичета събраха сбор от 112.700 точки след отлична игра и на двата уреда.

Започва Световното по художествена гимнастика</p><p>

Започва Световното по художествена гимнастика

Златните ни момичета започват участието си на Световно...

на 10.09.2018

Убедително след втория ден със сбор от 120.925 точки води отборът на Русия. Трети във временното класиране е отборът на Израел със сбор от 110.500, информира Би Ти Ви.

До определяне на отбора-победител и медалистите в отборната надпревара трябва да се изиграят още съчетанията с бухалки и лента, които са утре и в четвъртък.

Тази вечер ще станат известни световните шампионки и медалистките във финалите на обръч и топка.

За България Катрин Тасева ще участва и на двата финала. Боряна Калейн се класира за финала на обръч, а Невяна Владинова ще играе във финала на топка.