BG EN

България с първа загуба на Европейското в Скопие

Баскетбол

България с първа загуба на Европейското в Скопие

15045
на 30.07.2016
България с първа загуба на Европейското в Скопие

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Националният отбор на България за юноши до 18 години допусна първо поражение на европейското първенство в дивизия "В", провеждащо се в македонската столица Скопие. Във втория си мач от група "А" българите отстъпиха с 69:74 срещу Полша.

препоръчано

Играчите на старши треньора Мануел Марков определено има за какво да съжаляват, след като водеха с 6 точки преди последните 10 минути. В тях обаче поляците показаха много по-стабилна игра в нападение и след 22:11 постигнаха първа победа в турнира. За българите най-резултатен с 19 точки бе Йордан Минчев, а Кръстан Кръстанов добави още 12. За тима на Полша с 13 точки се отличи Даниел Голебиовски, а 12 вкара Доминик Вилчек.

В неделя българите срещат Ирландия в третия си мач в групата, като за момента "лъвовете" са с актив от една победа и едно поражение, след като в петък надиграха домакина Македония с 88:69.

 

 

 

 

Спортал

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК