BG EN

България – Унгария 1:2 успеха след втория ден на мач от турнира за Купа „Дейвис“

Тенис

България – Унгария 1:2 успеха след втория ден на мач от турнира за Купа „Дейвис“

5830
на 19.09.2015
България – Унгария 1:2 успеха след втория ден на мач от турнира за Купа „Дейвис“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отборът на България постигна първия си успех в мача срещу Унгария от плейофите в Група 2 на зона Европа/Африка от турнира за Купа „Дейвис“, съобщава БНТ.

препоръчано

След втория ден от мача, който се играе на кортовете на Националния тенис център в София Унгария води с 2:1 успеха.

В мача на двойки Тихомир Грозданов и Александър Лазов победиха Мартон Фучович и Левенте Годри с 2:6, 7:6(3), 6:4, 4:6, 6:1. Мачът продължи 3 часа и 33 минути.

В третия ден от мача, на 20 септември (неделя), първи на корта излизат Димитър Кутровски и Мартон Фучович.

За втория мач за деня са заявени Димитър Кузманов и Петер Наги.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 90
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК