ГОРЕЩО
Простреляха жена в центъра на Варна
ПЪРВИ ДУМИ на Илияна Йотова след клетвата на кабинета: Очакваме бързи резултати, има много подводни камъни
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Новото правителство положи клетва. Избраха Румен Радев със 124 гласа за премиер (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
Пътуване без граници: големият план за лято 2026 започва сега (СНИМКИ)
Giro d'Italia 2026 стартира на българска земя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българи са блокирани от снощи на летището във Валенсия. Това съобщи пред БНР Рени Младенова, председател на Асоциация "Прогрес", Валенсия и на Българското неделното училище "Васил Левски" в испанския град.
препоръчано
Тя уточни, че тези хора са били членове на секционната комисия в района за изборите на 27-и октомври.
Полетите от и до Валенсия са спрени заради наводненията в испанската област. На места в областта са се изсипали над 300 литра дъжд на квадратен метър за кратко време. Към момента е потвърдена смъртта на 52-ма души.
Обстановката е бедствена, подчерта Младенова, като допълни, че всички пътища за Валенсия са затворени. Спряно е движението на метрото и влаковете.
Урсула фон дер Лайен поздрави Румен Радев
5224
преди 27 минути
ЗЛОВЕЩО: Намереният мъртъв в Банско чужденец се самоубил
12899
преди 43 минути


